Individualūs židiniai

Bendrovės gaminami židiniai darniai įsilieja į bet kokių namų interjerą. Individualizuoto dizaino paslauga suteikia galimybę suprojektuoti kiekvienai erdvei tinkamą židinį. Pasidalykite savo idėjomis apie idealų „Tulikivi“ židinį, ir mes joms suteiksime formą. Mielai įvertinsime jūsų pateiktą eskizą, nuotrauką ar žurnalo iškarpą, kurioje matytųsi jums patinkantis stilius. Mūsų projektuotojai jais pasinaudos kurdami galutinį dizainą.

Vadovaukitės toliau pateikiamomis gairėmis, kad sukurtumėte savo svajonių židinį.

1) Kuri židinio savybė jums pati svarbiausia?
Norite leisti vakarus tyliai spragsint židiniui, reikalingas veiksmingas šildymo šaltinis ar tinkamai veikianti kepimo krosnis? Nors dauguma pagal individualius užsakymus pagamintų židinių atlieka visas tris funkcijas, viena jų neabejotinai jums bus svarbiausia.

2) Pasirinkite tinkamiausią modelį.
Taip pat apsvarstykite, kaip norėtumėte pakeisti dydį ir išvaizdą.

3) Išsakykite savo norus.
Galite pateikti savo brėžinius, nuotraukas, laikraščių iškarpas, matmenis ir paaiškinimus. Svarbiausia informacija – vieta, kur židinys bus statomas. Jei ketinate nugriauti seną židinį, pateikite keletą jo nuotraukų. Galite pažymėti židinio dūmtraukio vietą ir paženklinti naujo židinio kontūrus. Vadovaudamiesi šiais eskizais nubraižysime tikslius planus, pagal kuriuos jums bus pagamintas individualiai pritaikytas židinys.