2022 m. balandį dalyvausime parodoje!

heading_title

Šiais metais vėl turėsite galimybę mus sutikti, apžiūrėti mūsų produkciją bei susipažinti su naujovėmis, o taip pat pasikonsultuoti parodoje ,,RESTA 2022”.

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis.

Parodoje pristatomos statybų rinkos naujienos, medžiagos, įranga, skaitmeniniai sprendimai, aplinkotvarkos tendencijos. Joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.PARODOS DARBO LAIKAS

Trečiadienis, balandžio 20 d.

10:00 - 18:00 

Ketvirtadienis, balandžio 21 d.

10:00 - 18:00 

Penktadienis, balandžio 22 d.

10:00 - 18:00 

Šeštadienis, balandžio 23 d.

10:00 - 17:00Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. Mus galėsite rasti parodų 4 salėje.Įmonė UAB ,,Kad nebūtų šalta'' parodose pristatys šiuos gamintojus bei jų produkciją: 

Suomiškus TULIKIVI židinius, kurie net iki 44 valandų spinduliuoją šilumą po kūrenimo. Sveika, maloni ir tolygi šiluma Jūsų namuose, tik su Tulikivi židiniu! Daugiau apie Tulikivi produkciją rasite čia: https://www.tulikivi.lt

Planika biožidinius - tai židiniai, kuriems nereikia jokių kaminų, jokių malkų, švaru - ekologiška, nekenksminga ! O ugnies liepsna galima žavatės vos vieno mygtuko paspaudimu ! Planika biožidiniai: https://www.kadnebutusalta.lt/biozidiniaiPARODOJE TAIKYSIME PAPILDOMAS NUOLAIDAS, KURIOS PRIKLAUSYS NUO PASIRINKTO GAMINTOJO, TAD NEPRALEISK PROGOS IR SUTAUPYK!