Tulikivi Akmuo

Natūralus. Ekologiškas. Saugus

Tulikivi akmuo natūraliai išgaunamas Suomijoje šalia nacionalinio Šiaurės Karelijos Koli parko. Ekologiškai švarus ir neturintis sunkiųjų metalų, šis akmuo tinkamas net sąlyčiui su maistu. Poveikis ekologijai gaminant Tulikivi produktus minimalus. mes stengiames išsaugoti mūsų planetos aplinką.

GAMTOS ŠILUMA

Ilgai išliekanti šiluma jūsų namuose

TULIKIVI AKMUO TURI IŠSKIRTINĘ ŠILUMINĘ TALPĄ IR ŠILUMOS LAIDUMĄ. UGNIES ŠILUMA, GREITAI PRASISKVERBIA Į AKMENĮ IR ILGAINIUI PRADEDA ŠILDYTI APLINKĄ INFRARAUDONAISIAIS SPINDULIAIS. PALAIPSNIUI ŠYLA BALDAI,SIENOS, LUBOS IR GRINDYS, PASKIRSTOMA IR PALAIKOMA VIENODA TEMPERATŪRA PATALPOJE. KROSNIAI VĖSTANT, TEMPERATŪROS SVYRAVIMAI YRA NEŽYMUS.

Saugumas

Saugu visai jūsų šeimai

TULIKIVI AKMENS KROSNIS, TAI SAUGIOS GYVENSENOS GARANTAS. TULIKIVI ŠILUMA NESUKELIA ORO SRAUTŲ JUDĖJIMO, TODĖL MINIMALIZUOJAMAS DULKIŲ JUDĖJIMAS, O TAI UŽTIKRINA ŠVARŲ ORĄ. ĮKAITĘS AKMUO PASIEKIA 50 – 60 LAIPSNIŲ CELSIJAUS TEMPERATŪRA, TODĖL KROSNĮ MALONU LIESTI. NEDIDELI KROSNIES TEMPERATŪRINIAI SVYRAVIMAI, PASTOVI PATALPŲ TEMPERATŪRA, TAI JŪSŲ SVEIKATOS GARANTAS.

Ekonomiškas

TAUPU. NAUDINGA. ATSIPERKA

TULIKIVI AKMENS KROSNIS SUNAUDOJA LABAI MAŽAI KURO IR LAIKO SĄNAUDŲ, IŠGAUDAMA MAKSIMALIĄ ŠILUMOS NAUDĄ. NORINT ĮKAITINTI 100 KG AKMENS SVORIO REIKIA SUKURENTI TIK 0,8 KG MALKŲ, O MAKSIMALUS KROSNIES ŠILDYMO LAIKAS PRIKLAUSO NUO AKMENS MASĖS IR SIEKIA NET 48 VAL.

Išskirtinis dizainas

Visos Tulikivi krosnys yra unikalios

TULIKIVI AKMUO YRA IŠSKIRTINIS, NES NEGALI NUSPĖTI KAIP ATRODYS MŪSŲ SEKANTI KROSNIS, PATS AKMUO SUTEIKIA JOMS UNIKALUMO. AKMENS RAŠTAI, ATSPALVIAI GALI SKIRTIS , NET AKMENĮ PJAUNANT 1MM TIKSLUMU. TOKS TULIKIVI AKMENS IŠSKIRTINUMAS LEIDŽIA MUMS TEIGTI, KAD PASAULYJE NĖRA DVIEJŲ VIENODŲ KROSNIŲ. TIK GAMTA IR LIKIMAS NUSPRES, KAIP ATRODYS JŪSŲ TULIKIVI KROSNIS. TAI LEIDŽIA JUMS BŪTI UNIKALIAIS.