Muilo akmens židiniai

Bendrovės gaminamų židinių asortimentą sudaro daugiau nei 1 000 įvairių kombinacijų, sugrupuotų į šešias kolekcijas, kad klientui būtų lengviau išsirinkti. Nesvarbu, ar ieškotumėte tradicinės krosnies, ar kompaktiško šildytuvo pasyviajam namui, išbandykite mūsų virtualų „Fireplace Assistant“ židinių pasirinkimo pagalbininką arba mūsų interneto svetainėje iš arčiau apžiūrėkite siūlomus modelius. Įrengdami židinius visada vadovaujamės principu „Jums tereikia uždegti ugnį“, nesvarbu, ar prieš tai reikėtų išmontuoti senąjį židinį ir įrengti naują „Tulikivi“ židinį, ar sumontuoti visiškai naują „Tulikivi“ gaminį. Bet kuriuo atveju, jums tereikia prikrauti pakurą, uždegti ugnį ir mėgautis naujojo „Tulikivi“ gaminio skleidžiama šiluma.

Mūsų gaminami židiniai yra ne tik elegantiški, bet ir efektyvūs bei saugūs naudoti. Tereikia šiek tiek malkų, ir „Tulikivi“ židinyje jos visiškai sudegs, palikdamos žiupsnelį pelenų. Todėl nėra stebėtina, kad šie židiniai viršija net griežčiausių emisijų standartų reikalavimus.

„Tulikivi“ židiniai puikiai išlaiko šilumą, kurią akmuo lėtai ir tolygiai išspinduliuoja. Tokiu būdu patalpoje sukuriama šilta ir jauki atmosfera.

„Tulikivi“ židinio ir dūmtraukio paviršius visada išliks pakankamai žemos temperatūros, kad būtų saugu jį liesti.