Tulikivi

Kodėl verta pasirinkti mus?

„Tulikivi“ židiniai ir pirčių krosnelės ypač efektyviai sudegina kurą. Reikia tik nedaug medžio, ir jis švariai sudegs, o pelenų liks labai mažai. Bendrovės gaminami židiniai atitinka, net pačių griežčiausių emisijų standartų reikalavimus. Židiniai sugeneruoja tiek šilumos, kad būtų galima jungti prie patalpų apšildymo ir vandens kaitinimo sistemos. Daug investuojama į technologijas, kad gaminiai veiktų efektyviai, ekonomiškai, būtų saugūs aplinkai, patogūs naudoti ir atitiktų aukščiausius standartų reikalavimus. Pavyzdžiui, „Tulikivi“ pirčių krosnelės turi valdymo bloką, kuriuo galima nustatyti preliminarią temperatūrą. Tai tikriausiai neturės didelės įtakos šilumos atidavimui, tačiau žymiai skirsis energijos sąnaudos. Esant galimybei atskirai reguliuoti pirties patalpos ir krosnelės temperatūrą, galima sukurti maloniai drėgnos pirties aplinką. Muilo akmuo

 • Muilo akmens savybės: Šilumos laidumas: 6,4 W/mK; Savitoji šiluminė talpa: 0,98 J/gK; Tankis: 2,980 kg/m³; Lenkimo stipris išilgai gyslos: 16,8 MN/m²; Lenkimo stipris statmenai gyslos: 15,7 MN/m².
 • Šilumos laidumas: Muilo akmuo dėl tankio ir mineralinės sudėties pasižymi geresniu šilumos laidumu nei kitos medžiagos. Dėl šios savybės muilo akmens konstrukcija gali tolygiai ir greitai įšilti.
  
 • Didelė šiluminė talpa: Muilo akmens savitoji šiluminė talpa yra apie 1 J/gK, o jo tankis apie 3 g/cm³, šiluminę talpa sudaro 3 J/cm³K. Mineralas magnezitas pasižymi geru šilumos laidumu ir šilumine talpa. Natūralaus akmens savitoji šiluminė talpa įprastai yra 0,84 J/gK, o muilo akmens ji yra 20 % didesnė nei vidurkis. Klaidinga yra manyti, kad muilo akmuo turi būti akytas. Atsižvelgiant į muilo akmens tankį, jo struktūra turi būti vientisa. Muilo akmuo veikiant aukštai temperatūrai ir slėgiui susidarė per porą šimtų milijonų metų. Drėgmė tik padengia jo paviršių ir negali prasiskverbti vidun net veikiant slėgiui. Suomijos VTT techninių tyrimų centre atliekant bandymus (tyrimų ataskaitos numeris 174/80/BET) muilo akmens atviro akytumo rezultatas buvo tik 0,08 %. Gero statybinio akmens akytumas gali būti 0–30 %. Muilo akmuo yra struktūriškai tankus. Jei į natūralaus akmens vidų patenka drėgmės, sumažėja beveik visų tipų akmenų stiprio savybės. Jei akmuo sudrėksta netolygiai, jis gali išsigaubti. Dėl didelio tankio į muilo akmenį neprasiskverbia drėgmė ir cheminės medžiagos, todėl neatsiranda ankščiau minėtų pokyčių.
  
 • Lenkimo stipris: Muilo akmens lenkimo stipris sudaro 60 % jo gniuždomojo stiprio. Tai labai reta akmenų savybė, nes gamtinio akmens lenkimo stipris įprastai yra 5–10 % jo gniuždomojo stiprio.
  
 • Cheminis patvarumas ir grynumas: Muilo akmuo yra ypač chemiškai patvarus – jo negali apgadinti net stiprios rūgštys. Akmuo atitinka Suomijos maisto akto ir dekreto 16 skyriuje išdėstytus reikalavimus.
  
 • Muilo akmens klodai: Visas bendrovės „Tulikivi“ verslas priklauso nuo pakankamų muilo akmens atsargų. „Tulikivi“ ieško akmens klodų, užtikrina jų kokybę ir taip išlaiko pastovų savo finansinį augimą. Šiuo metu bendrovė „Tulikivi“ turi ištirtų muilo akmens atsargų, kurių pakaks maždaug 65 metams esant dabartiniams gamybos tempams. Įmonė siekia dar labiau padidinti žaliavos atsargas, nuolatos ieško naujų muilo akmens klodų ir juos tyrinėja.„Tulikivi“ korporacijos muilo akmens karjerai yra Jūkos, Suomusalmio ir Kuhmo vietovėse Suomijoje.
  
 • Muilo akmens klodai pasaulyje: Atrasta daugiau nei šimtas muilo akmens klodų Suomijoje, dauguma kurių yra rytinėje Suomijos dalyje. Pačioje 20 a. pabaigoje Suomijos geologas Benjaminas Frosterus, vienas iš „Finska Täljsten Ab“ („Suomen Vuolukivi Oy“) įkūrėjų, ištyrinėjo Rytų Suomijos muilo akmens atsargas. Jis išanalizavo Jūkoje esantį muilo akmenį, kurio kokybė laikoma geriausia pasaulyje; ten sutelktos didžiausios šio akmens atsargos. Didžioji dalis „Tulikivi“ muilo akmens iškasama šioje vietoje. Steatito ir muilo akmens randama visame pasaulyje. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Rusijos Uralo ir Karelijos regionuose plyti dideli muilo akmens klodai. Geriausiai ištyrinėti ir didžiausi klodai yra Šiaurės Europoje – Suomijoje.
  
 • Natūralus. Ekologiškas. Saugus: Tulikivi akmuo natūraliai išgaunamas Suomijoje, šalia nacionalinio šiaurės Karelijos ,,Koli” parko. Ekologiškai švarus, be sunkiūjų metalų, šis akmuo tinkamas, net maisto gaminimui. Poveikis ekologijai gaminant Tulikivi produktus yra minimalus. Mes stengiames išsaugoti mūsų planetą. Ilgai išliekanti šiluma jūsų namuose: Tulikivi akmuo turi išskirtinę šiluminę talpą ir šilumos laidumą. Šiluma, greitai prasiskverbia į akmenį ir ilgainiui pradeda šildyti aplinką infraraudonaisiais spinduliais. Palaipsniui šyla baldai, sienos, lubos ir grindys, paskirstoma ir palaikoma vienoda temperatūra patalpoje. Krosniai vėstant, temperatūros svyravimai yra nežymus.
  
 • Saugu visai jūsų šeimai: Tulikivi akmens krosnis, tai saugios gyvensenos garantas. Tulikivi šiluma nesukelia oro srautų judėjimo, todėl sumažėja dulkių judėjimas, o tai užtikrina švarų orą. Įkaitęs akmuo pasiekia 50 – 60 laipsnių celsijaus temperatūra, todėl krosnį malonu liesti. Nedideli krosnies temperatūriniai svyravimai, pastovi patalpų temperatūra, tai jūsų pasitenkinimo ir sveikatos gerinimo garantas.
  
 • Taupu. Naudinga. Atsiperka: Tulikivi akmens krosnis sunaudoja labai mažai kuro ir laiko sąnaudų, nes tulikivi židiniai turi ypatingai aukštą kuro sunaudojimo efektyvumo įvertinimą. Norint įkaitinti 100 kg akmens svorio reikia sukurenti tik 0,8 kg malkų, o maksimalus krosnies šildymo laikas priklauso nuo akmens masės ir siekia net 48 val.
  
 • Visos Tulikivi krosnys yra unikalios: Tulikivi akmuo yra išskirtinis, nes negali nuspėti, kaip atrodys krosnis. Pats akmuo suteikia joms unikalumo. Akmens raštai, atspalviai gali skirtis, net akmenį pjaunant 1mm tikslumu. Toks Tulikivi akmens išskirtinumas leidžia mums teigti, kad pasaulyje nėra dviejų vienodų krosnių. Tik gamta ir likimas nuspręs, kaip atrodys jūsų Tulikivi krosnis. Tai leidžia jums būti unikaliais.

TULIKIVI PRODUKCIJA

MUILO AKMENS ŽIDINIAI

Bendrovės gaminamų židinių asortimentą sudaro daugiau nei 1 000 įvairių kombinacijų, sugrupuotų į šešias kolekcijas, kad klientui būtų lengviau išsirinkti. Nesvarbu, ar ieškotumėte tradicinės krosnies, ar kompaktiško židinio "A" ir aukštesnės energijos klasės namui, mūsų interneto svetainėje iš arčiau apžiūrėkite siūlomus modelius. Įrengdami židinius visada vadovaujamės principu „Jums tereikia uždegti ugnį“, nesvarbu, ar prieš tai reikėtų išmontuoti senąjį židinį ir įrengti naują „Tulikivi“ židinį, ar sumontuoti visiškai naują „Tulikivi“ gaminį. Bet kuriuo atveju, jums tereikia prikrauti pakurą, uždegti ugnį ir mėgautis naujojo „Tulikivi“ gaminio skleidžiama šiluma. Mūsų gaminami židiniai yra ne tik elegantiški, bet ir efektyvūs bei saugūs naudoti. Tereikia šiek tiek malkų, ir „Tulikivi“ židinyje jos visiškai sudegs, palikdamos žiupsnelį pelenų. Todėl nėra stebėtina, kad šie židiniai viršija net griežčiausių emisijų standartų reikalavimus. „Tulikivi“ židiniai puikiai išlaiko šilumą, kurią akmuo lėtai ir tolygiai išspinduliuoja. Tokiu būdu patalpoje sukuriama šilta ir jauki atmosfera.„Tulikivi“ židinio ir dūmtraukio paviršius visada išliks pakankamai žemos temperatūros, kad būtų saugu jį liesti.

KERAMINIAI ŽIDINIAI

„Tulikivi“ gaminami keraminiai židiniai yra technologiškai pažangūs ir puikiai tinka "A" bei aukštesnės energijos klasės namams. Šiems židiniams nereikalingas patalpų oras, nes degimui reikalingo oro kanalas atvedamas iki degimo kameros iš lauko, o durelės yra gerai užsandarintos.

Tai reiškia, kad židinys neturi įtakos namų vėdinimui ir nėra naudojamas jau pašildytas oras. Savaime aišku, degimui reikalingą orą galima imti iš patalpos, jei reikia, pvz., įgyvendinant renovavimo projektus.

Naujuosius išraiškinguosius keraminius židinius taip pat galima jungti su „Tulikivi“ vandens šildymo sistema „W10“, todėl židinio generuojamą šilumą galima panaudoti centralizuoto šildymo sistemos ir vandentiekio vandeniui pašildyti.

INDIVIDUALŪS ŽIDINIAI

Tulikivi židiniai yra lengvai pritaikomi, bet kokio dizaino patalpose. Individualizuoto dizaino paslauga suteikia galimybę suprojektuoti kiekvienai erdvei tinkamą židinį. Susisiekite su mumis, išdėstykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime jums jūsų svajonių židinį. Jeigu turite pavyzdžių, nuotrauką ar žurnalo iškarpą, kurioje matytųsi jums patinkantis stilius, mes mielai peržiūrėsime ir duosime jums panašiausią variantą. Mūsų projektuotojai jais pasinaudos kurdami galutinį dizainą.

Vadovaukitės toliau pateikiamomis gairėmis, kad sukurtumėte savo svajonių židinį.

1) Kuri židinio savybė jums pati svarbiausia? Norite leisti vakarus tyliai spragsint židiniui, reikalingas veiksmingas šildymo šaltinis ar tinkamai veikianti kepimo krosnis? Nors dauguma pagal individualius užsakymus pagamintų židinių atlieka visas tris funkcijas, viena jų neabejotinai jums bus svarbiausia.

2) Pasirinkite tinkamiausią modelį. Taip pat apsvarstykite, kaip norėtumėte pakeisti dydį ir išvaizdą.

3) Išsakykite savo norus. Galite pateikti savo brėžinius, nuotraukas, laikraščių iškarpas, matmenis ir paaiškinimus. Svarbiausia informacija – vieta, kur židinys bus statomas. Jei ketinate nugriauti seną židinį, pateikite keletą jo nuotraukų. Galite pažymėti židinio dūmtraukio vietą ir paženklinti naujo židinio kontūrus. Vadovaudamiesi šiais eskizais nubraižysime tikslius planus, pagal kuriuos jums bus pagamintas individualiai pritaikytas židinys.

SAUNŲ KROSNELĖS

„Tulikivi“ pirčių krosnelių paviršiaus temperatūra išlieka pakankamai žema, kad jų nereikėtų uždengti, ir šalia jų reikia mažiau laisvos erdvės, palyginti su kitomis rinkoje parduodamomis krosnelėmis. „Tulikivi“ pirčių krosnelės kompaktiškos, todėl jas galima įrengti bet kurioje norimoje vietoje. Dėl aukštos kokybės konstrukcijų, natūralių medžiagų ir komponentų pirties teikiamais malonumais galėsite mėgautis daugybę metų. Bendrovė gamina malkomis kūrenamas ir elektrines pirčių krosneles, kad būtų patenkinti įvairūs poreikiai. Tai pat pristatomi modeliai dūminėms ir viešosioms pirtims.

„Tulikivi“ žino, ko žmonėms reikia pirtyje. Bendrovės gaminamose pirčių krosnelėse įdiegta daugybė naujoviškų sprendimų, jos išsiskiria šiuolaikišku dizainu ir harmoningai įsilieja į pirties aplinką. Jų temperatūrą galima reguliuoti iki artimiausio laipsnio sveiko skaičiaus, todėl atitinkamai sumažėja energijos sąnaudos. Taip pat galima atskirai reguliuoti krosnelės ir pirties patalpos temperatūrą, jei norima pasimėgauti karštesne ar švelnesne pirtimi. Drauge su gaminiu tiekiama 60 kilogramų mažų pirtims skirtų akmenų maloniai drėgnai aplinkai sukurti.

Dėl krosnelių šiuolaikiško dizaino ir asortimento gausos, jums bus lengva pritaikyti, Tulikivi sauna krosnį, prie jūsų norimo dizaino. Modulinė pirčių konstrukcija reiškia, kad esant reikalui galite nuimti ir pakeisti apdailą, pvz., atnaujindami pirties patalpą. Naudojamos aukštos kokybės medžiagos yra visiškai naujos šioje srityje. Bendrovė visada didžają dalį dėmesio skyrė estetikai, taip užtikrindama, kad jūsų pageidavimai būtų išpildyti, kaip įmanoma geriau.Vidaus apdaila

AKMUO APDAILAI

Akmuo yra natūrali medžiaga, kurią galima apdirbti pagal individualius poreikius. Jį lengva prižiūrėti ir valyti, o mūsų bendrovės apdirbtas akmuo yra pačios aukščiausios kokybės ir patvarus, tad jūsų namai suspindės visiškai naujai ir bus išskirtiniai. Bendrovė pristato didelį gaminių asortimentą, tad lengvai išsirinksite tinkamiausią akmenį interjero ar lauko projektams įgyvendinti.

Į asortimentą įtrauktas muilo akmuo – minkšta, šilumą kaupianti medžiaga, kuri sugeria triukšmą, o jos paviršius net ir esant drėgmei išlieka neslidus. Taip pat siūlomi granito, marmuro, kalkakmenio ir šilumai atsparios „Tulikivi“ kompozitinės akmens masės gaminiai, kai reikalingas plonas ir tolygios kokybės apdailos paviršius.

Patalpoms skirti akmens gaminiai – tai patvarūs virtuvės stalviršiai, tvirta prieškambario grindų danga ar vonios plytelės. „Tulikivi“ akmuo gali darniai papildyti jūsų kiemą įrengiant sodo takelius ar vidaus kiemelius.