Tulikivi Color

Tulikivi Color“ danga užtikrina modernią „Tulikivi“ muilo akmens židinio išvaizdą.

„Tulikivi Color“ danga galima dengti tiek naujus, tiek jau seniai naudojamus muilo akmens židinius. Pakuotėje rasite visas „Tulikivi“ židinio paviršiui padengti reikalingas medžiagas. Papildomai tereikės ploviklio, popieriaus ir kartono židinio zonai apsaugoti. Esant žymesniems židinio paviršiaus pažeidimams, rekomenduojame įsigyti užpildo, pavyzdžiui, minkštos plastiko mastikos. „Tulikivi Color“ pakuotėje rasite detalią instrukciją, kaip valyti ir dengti židinį. Perskaitykite toliau pateikiamus nurodymus.

Dengimo paslaugą galite ir užsisakyti – „Tulikivi“ židinių montuotojas pasirūpins visu dengimo procesu nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Į dengimo paslaugą įeina krosnies valymas, durelių išėmimas ir įdėjimas, siūlių išvalymas ir užpildymas „Tulikivi Color“ skiediniu bei paviršiaus padengimas „Tulikivi Color“ danga.

Taip pat galima sutvarkyti jau dengtus „Tulikivi Color“ danga, tačiau atsilupusius ar nenuvalomomis dėmėmis suteptus paviršius, pakartotinai padengti muilo akmens židinio paviršių.