Saunų krosnelės

„Tulikivi“ pirčių krosnelių paviršiaus temperatūra išlieka pakankamai žema, kad jų nereikėtų uždengti, ir šalia jų reikia mažiau laisvos erdvės, palyginti su kitomis rinkoje parduodamomis krosnelėmis. „Tulikivi“ pirčių krosnelės kompaktiškos, todėl jas galima įrengti bet kurioje norimoje vietoje. Dėl aukštos kokybės konstrukcijų, natūralių medžiagų ir komponentų pirties teikiamais malonumais galėsite mėgautis daugybę metų. Bendrovė gamina malkomis kūrenamas ir elektrines pirčių krosneles, kad būtų patenkinti įvairūs poreikiai. Tai pat pristatomi modeliai dūminėms ir viešosioms pirtims.

„Tulikivi“ žino, ko žmonėms reikia pirtyje. Bendrovės gaminamose pirčių krosnelėse įdiegta daugybė naujoviškų sprendimų, jos išsiskiria šiuolaikišku dizainu ir harmoningai įsilieja į pirties aplinką. Jų temperatūrą galima reguliuoti iki artimiausio laipsnio sveiko skaičiaus, todėl atitinkamai sumažėja energijos sąnaudos. Taip pat galima atskirai reguliuoti krosnelės ir pirties patalpos temperatūrą, jei norima pasimėgauti karštesne ar švelnesne pirtimi. Drauge su gaminiu tiekiama 60 kilogramų mažų pirtims skirtų akmenų maloniai drėgnai aplinkai sukurti.

Šiuolaikiško dizaino pirčių krosnelės ir daugybė jų apdailos variantų padės įrengti tokią pirtį, kokios visada norėjote ir kuri atlaikytų visus laiko išbandymus. Modulinė pirčių konstrukcija reiškia, kad esant reikalui galite nuimti ir pakeisti apdailą, pvz., atnaujindami pirties patalpą. Naudojamos aukštos kokybės medžiagos yra visiškai naujos šioje srityje. Bendrovė visada didelį dėmesį skyrė estetikai, taip užtikrindama, kad pirtyje būtų galima maloniai atsipalaiduoti.