TULIKIVI WHIRLBOX PAKURA

Tulikivi krosnys turi neįtikėtinai daug šilumos galios ir yra saugios gamtai. Tai pasiekiama naudojant ypatingas patentuotas technologijas. Tulikivi Whirlbox - tai galinga malkų deginimo pakura, kurioje greitai ir saugiai sudeginsite reikalingą kiekį malkų, o išskirtas CO2 kiekis bus vienas mažiausių. Kasdien naudojant krosnį, Jūs suprasite, kodėl tiek daug žmonių mėgsta Tulikivi.

SAUGU NAUDOTI

Įdėkite malkų. Uždekite ugnį. Sureguliuokite oro pritikėjimą.

Jūs jau žinote , kaip naudotis Tulikivi krosnimi.

Nuo momento, kai pasirinkote Tulikivi, jūs esate saugūs dėl išlaidų ir gyvenimo komforto. Pasirinkite malkas ar granulės, kaip kūro rūšį. Džiaukitės gražia ugnimi ir ilgomis sveikos šilumos valandomis. Viskas sukurta taip, kad jūsų Tulikivi krosnis teiktų jums malonumą ir šilumą kasdien daugeli metų .

SVEIKA ŠILUMA ILGAI

Pastovi ilgai skleidžiama šiluma, be staigių temperatūros svyravimų, tai geriausia, ką gali Tulikivi kronys.

Nepakartojamas gyvenimo komfortas

Viskas apgalvota ir sumastyta, siekiant užtikrinti sveiką gyvenseną ir komfortą.Aštrią ugnies spinduliuotės šilumą, Tulikivi paverčia į naują jaukios spinduliuotės formą. Jums atrodys, kad jūsų namuose atsirado naujas šiltas, mielas akiai draugas. Mes naudojame Tulikivi akmenį, kuris užtikrina karščios galios suvaldyma ir skleidimą. Jokios kitos medžiagos , nėgali net iš tolo prilygti Tulikivi akmens jaukumui.

Malkos pakuroje dega greitai ir efektyviai, o solidi „Tulikivi“ masė greitai sugeria šilumą. Poros malkų įkrovų pakanka bet kokiai patalpai prišildyti, o šiluma bus skleidžiama iki 24 valandų ar ilgiau.