Konvekciniai židiniai

Konvekciniai židiniai greitai įkaista ir pradeda šildyti aplinką iškart po židinio užkūrimo pradžios. Konvekcinės krosnys, turi geras šilumą sulaikančias savybes.

Tulikivi

HENKA

Dėl šiuolaikiško dizaino ir gražaus muilo akmens paviršiaus Tulikivi ,,Henka" tampa nesenstančia klasika. Didelės horizontalios durys leidžia raminančiai ugnies atmosferai pasklisti po visą kambarį...

Tulikivi

JOKKA

„Jokka“ patraukia visų žvilgsnius, nes pro dideles kampines duris galima grožėtis ugnimi iš visų kambario pusių. Šis minimalistinis šildytuvas tinka net mažesnėms erdvėms ir gali būti pasirinktas su durimis iš kairės arba dešinės pusės. Labai platus ..

Tulikivi

JUVA

Židinys „Juva“ turi dideles U formos duris, o tai reiškia, kad ugnies matomumas yra daug geresnis, tad galėsite mėgautis ugnies apšviestu kambariu. Židinį paprasta naudoti dėl vertikaliai atsidarančių durų. „Juva“ yra dviejų dydžių, skirtingų aukščių..

Tulikivi

KAMMI

Dėl savo kompaktiško dydžio Tulikivi „Kammi“ nereikalauja daug vietos. Nepaisant židinio dydžio, jis yra galingas. Aukštos, vertikaliai atidaromos durys leidžia mėgautis nevaržoma liepsna...

Tulikivi

KELO

Aukštas, stačiakampio formos Tulikivi ,,Kelo" židinys pritaikytas montavimui kampe. Kadangi židinys yra kompaktiškas, jis nereikalauja daug vietos, o todėl, kad yra kampinis, durelės sukurtos taip, jog stiklas dengtu abi matomas puses. Židinys gali b..

Tulikivi

LAKO

,,LAKO", pritaikytas montuoti prie tiesios sienos. Židinys yra trijų fasadų, tad galėsite mėgautis naturalios liepsnos apšviestu kambariu. ,,LAKO" durys yra lengvos naudoti, o kadangi jos atsidaro vertikaliai, atidarant dureles malkoms nereikia palik..

Tulikivi

LAMU

Tulikivi „Lamu“ turi durieles dviejose skirtingose židinio pusėse, todėl idealiai tinka kambario erdvių atskyrimui. Didelės horizontalios durys kviečia stebėti hipnotizuojantį gyvos ugnies efektą, o puiki židinio kaitinimo galia garantuoja malonią at..

Tulikivi

MELLA

Tulikivi „Mella“ yra galingas židinys, jo talpi pakūra, pranoksta kitus tokio tipožidinius. Didelės horizontalios židinio durys leidžia raminančiai, liepsnos spinduliuojamai šviesai, nušviesti visą kambarį, o sukaupta šiluma, dėka muilo akmens specia..

Tulikivi

PALAS

Tulikivi „PALAS“ židinys turi kompaktišką dydį ir pakeliamas duris. Trijų pusių stiklas užtikrins didesnį matomos liepsnos plotą. Pakeliamas durelių mechanizmas palengvina naudojimą, o taip pat nereialauja papildomos vietos. Židinys yra montuoj..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)