Elektrinės krosnelės

Elektrinės krosnelės pirtims ir saunoms

Išskirtinės natūralaus talko magnezito akmens savybės ir modernios Tulikivi elektrinėse krosnelėse naudojamos technologijos paverčia maudymosi procedūras išties unikaliomis. Dėl pilno krosnių komplekto su maksimaliu akmenų skaičiumi pasiekiamas didelis garo susidarymo intensyvumas ir garo kokybė.

Huurre

Krosnelės Huurre paviršius yra banguotas, o paviršiaus medžiaga yra išlieta keramika, kuri niekada nebuvo naudojama pirties krosnelėms. Krosnelės spalva ir dizainas puikiai dera tiek prie tamsaus, tiek prie šviesaus pirties interjero. Dėl nedidelių..

Kuura 1

Tulikivi Kuura krosnelė yra išskirtinių bei unikalių paviršių. Paviršiaus medžiaga yra lietinis akmuo, kuris niekada nebuvo naudojamas pirties krosnyse. Krosnelės spalva ir dizainas puikiai dera tiek prie tamsaus, tiek prie šviesaus pirties interje..

Kuura 2

Suapvalintais kampais Kuura 2 krosnelė turi unikalų ir išskirtinį paviršių. Antros tokios krosnelės nėra. Paviršiaus medžiaga yra muilo akmuo, kuris niekada nebuvo naudojamas pirties krosnelėms. Krosnelės spalva ir dizainas puikiai dera tiek prie t..

Naava

Apvali „Tulikivi“ krosnelė „Naava“ sujungia bekompromisį dizainą ir suomišką muilo akmenį su aukšta technologija. Tradicinėms maudynėms saunoje skirta „Naava“ yra pagaminta iš gražaus nelygaus muilo akmens, kuris efektyviai sulaiko šilumą ir išskiri..

Naava Integrated

Apvali „Tulikivi“ krosnelė „Naava“ sujungia bekompromisį dizainą ir suomišką muilo akmenį su aukšta technologija. Tradicinėms maudynėms saunoje skirta „Naava“ yra pagaminta iš gražaus nelygaus muilo akmens, kuris efektyviai sulaiko šilumą ir išsk..

Rae

Mažiau yra daugiau. Paprasta ir stilinga Tulikivi „Rae“ krosnelė yra jūsų saunos užbaigimas, nesvarbu, ar pasirinksite tamsiai pilką granitą, ar balto marmuro paviršių. Ant pirties akmenų uždėti dekoratyviniai akmenys „Deco White“ vainikuoja g..

Riite

Apvali Tulikivi "Riite" turi paprastą ir grakščią apdailą, susidedančią iš trijų dalių. Paviršiaus medžiaga yra muilo akmuo, kuris niekada nebuvo naudojamas pirties krosnelėms. Krosnelės spalva ir dizainas puikiai dera tiek prie tamsaus, tiek prie ..

Sumu E

Tulikivi "Sumu E" pirties krosnelė yra elektroniniu būdu valdomas modelis, ypač tinkamas saunoms su stiklo ar plytelių paviršiumi. Tulikivi "Sumu E" krosnelė turi stilingą ir suapvalintą formą, gražias detales ir aukštos kokybės medžiagas. "Sumu E..

Sumu ST

Tulikivi "Sumu ST" krosnelė yra paprasta naudoti, tai modelis su mechaniniu laikmačiu. "Sumu" krosnelė turi stilingą ir suapvalintą formą, gražias detales ir aukštos kokybės medžiagas.Privalumai:Naujoviškas suomiškas dizainas.Modulinio korpuso dėk..

Tuisku

Tulikivi „Tuisku“ krosnelė sujungia gražią išvaizdą su aukšta technologija, garantuojant minkštą ir drėgną pirties patirtį. Krosnelė padengta prabangiu muilo akmeniu. Po naudojimo muilo akmuo efektyviai išdžiovina sauną. Dėl mažų saugos atstumų „Tu..

Tuisku_XL

Tulikivi „Tuisku“ krosnelė sujungia gražią išvaizdą su aukšta technologija, garantuojant minkštą ir drėgną pirties patirtį. Krosnelė padengta prabangiu muilo akmeniu. Po naudojimo muilo akmuo efektyviai išdžiovina sauną. Dėl mažų saug..

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)