Karelia židiniai

Naujoji Tulikivi Karelia židinių kolekcija siūlo platų formų ir stilių asortimentą, todėl savo erdvėje galite sukurti norimą dizainą. Siekiant išlaikyti linijų grynumą, visa inžinerija yra paslėpta židinio viduje. Dėka didesnių durelių,  galite matyti platų degančios liepsnos vaizdą.AKKO

Gražus židiniys Tulikivi Akko įneš į jūsų namus šilumą, komfortą ir nesenstantį klasikinį dizainą su šiuolaikiškumu. Židinio krosnelei išraiškingumo suteikia dekoratyviniai intarpai viršutinėje dalyje ir pagrinde bei užapvalinti kampai. Didelės kvad..

KELVA S

Tulikivi „Kelva S“ dizainas primena nostalgišką statinę orkaitę, kaip ir Tulikivi "Laivo S". Viršutinė židinio dalis susiaurėja ir yra apipjaustyta drožlėmis. Suapvalinti kraštai ir platėjantis pagrindas sušvelnina šio mūro židinio išvaizdą. Plyteli..

KOLI

Tulikivi „Koli“ pasižymi vertikaliomis aukštomis durelėmis. Šiuolaikinės durelės turi ploną tamsiai pilką metalinę apdailą ir dvigubus stiklus. Apibrėžtas plytelių išdėstymas, kuris seka durelių linijas, pabrėžia švelnią židinio išvaizdą. Paviršiaus..

KOLI S

„Koli“ pasižymi vertikaliomis, aukštomis durelėmis. Šiuolaikinės durelės turi ploną, tamsiai pilką, metalinę sieną ir dvigubus stiklus. Apibrėžtas plytelių išdėstymas, kuris seka durų linijas, pabrėžia švelnią Tulikivi židinio išvaizdą. Paviršiaus..

LAIVO S

„Laivo S“ išvaizdai įtakos turėjo nostalgiška statinės krosnis. Viršutinė židinio dalis susiaurėja ir yra padengta drožlėmis. Suapvalinti kraštai ir išsikišusi bazė sušvelnina muilo akmens židinio išvaizdą. Didžiosios kvadratinės durys atlieka pagr..

LAMPO

„Lampo“ yra puikaus dizaino. Vertikalios durys pabrėžia jų modernią išvaizdą. Suapvalinti kampai ir įvairaus dydžio plytelių grupė suteikia rafinuotą, dekoratyvų židinio vaizdą. Paviršiaus danga gali būti padengta klasikiniu muilo akmens pavirši..

LAMPO S

„Lampo S“ yra puikaus dizaino. Vertikalios durys pabrėžia jų modernią išvaizdą. Suapvalinti kampai ir įvairaus dydžio plytelių grupė suteikia rafinuotą, dekoratyvų židinio vaizdą. Paviršiaus danga gali būti padengta klasikiniu muilo akmens paviršium..

OTRA

Tulikivi „Otra“ turi gražų dizainą. Siauresniame „Otra“ židinyje yra aukštos, vertikaliai orientuotos durelės.  Dekoratyvinė apdaila ir suapvalinti kampai viršuje bei apačioje suteikia senojo pasaulio elegancijos jausmą. Plytelių išdėstymas buvo..

PETRO

Elegantiško ir modernaus dizaino Tulikivi „Petro“ yra akį traukiantis židinys. Kampinės durelės, suteikdamos platų ugnies vaizdą, suteikia židinio išvaizdai išskirtinumo. Šios durelės gali būti sumontuotos pasirenkant atidarymo pusę į kairę arba į ..

RAITA

 Tulikivi „Raita“ yra elegantiškai modernus muilo akmens mūro židinys. Yra galimybė pasirinkti židinio paviršių iš devynių skirtingų variantų. Didelės, kvadratinės durelės yra su dvigubu stiklu. Židinys lėtai ir švelniai užpildo kambarį šiluma. ..

RAITA S

Tulikivi „Raita S“ yra elegantiškai modernus muilo akmens mūro židinys. Yra galimybė pasirinkti židinio paviršių iš devynių skirtingų variantų. Didelės, kvadratinės durelės yra su dvigubu stiklu. Židinys lėtai ir švelniai užpildo kambarį šiluma. Vidi..

RAITA TRIO

Tulikivi „Raita Trio“ židino dizainas nuo „Raita“ skiriasi tuo, jog fasadinė plytelė padalinta į tris dalis. Linijinės vertikalios siūlės, sekančios „Raita Trio“ durelių linijomis, sukuria daugiau gyvumo ant muilo akmens paviršiaus. Šis „Tulikiv..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)