Pirties krosnelės kūrenamos medžiu

Tulikivimalkomis kūrenamose krosnyse yra didelės stiklinės durys, iš kurių atsiveria puikus židinio vaizdas. „Hile“ ir „Kinos“ modeliai yra pagaminti iš muilo akmens. Kiekvienas iš jų turi elegantiškai paprastą, šiuolaikišką išvaizdą ir yra sukurtas maksimaliam malonumui saunoje ir švariam degimui. Didelis akmeninis skyrius ant šių viryklių užtikrina, kad akmenys skleidžia maloniai minkštą garą, kai ant jų patenka vanduo, taip pat leidžia efektyviai perduoti šilumą iš krosnelės korpuso į akmenis.

Tulikivi

Hile

Dėl plonos ir elegantiškai paprastos konstrukcijos Tulikivi „Hile“ krosnelę lengva iškelti į saunų sarašo viršų. Krosnelės dureles galima keisti taip, kad jos atsidarytų į kairę arba į dešinę, o tai suteikia papildomos laisvės krosnelės išdėstymui...

Tulikivi

Kinos 20

Kartą užkūrus, Tulikivi „Kinos“ pirties krosnis suteiks minkštą, patogią pirties patirtį. „Kinos“ pirties krosnis kūrenama pro duris, atsiveriančias į kambarį šalia pirties. Kitaip tariant, jums nereikia eiti į pačią pirtį, kad kūrenant būtų pridedam..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)