Tulikivi puodai


„Tulikivi Cooking“ serijoje yra dviejų dalių kepsnio akmuo, idealiai tinkantis kepsniams kepti, du įvairių dydžių kepimo akmuo, 2,5 litro puodas su dangčiu, 0,5 litro puodas su dangčiu, ketus kepsninė ir dvi skirtingo dydžio grotelės.

Muilo akmens indai ne tik šildo, bet ir efektyviai išlaiko šaltį, todėl puikiai tinka tiekti šaltą maistą, atšaldytą šaldiklyje. Muilo akmuo yra saugi medžiaga, nes jame nėra kenksmingų medžiagų. Į maistą nieko papildomai neatsiranda, net skonio.

Tulikivi didelė kepimo lentynėlė

Didelė kepimo lentyna. Produktas tinka židiniams su kvadratinėmis durimis.Dydis: plotis 465 mm, gylis 300 mm...

Tulikivi didelis kepimo akmuo

Didelis kepimo akmuo. Dydis 15x290x290 mm.Muilo akmens kepimo akmenys yra ideali platforma traškioms picoms, duonai ir bandelėms kepti. Akmenį taip pat galite pakaitinti karštoje viryklėje ar orkaitėje, pakelti ant stalo ir gaminti maistą prie stalo...

Tulikivi kepsnio kepimo akmuo

Kepsnio kepimo akmuo. Dydis: skersmuo 145mm, kepsnio akmens vidinė dalis 90mm, aukštis 27mm.Pakuotėje yra du kepsnių akmenukai ir du mediniai pagrindai.Neapdorotas kepsnys gali būti dedamas į įkaitintą kepsnio akmenį, pakeltą ant stalo, iš anksto nea..

Tulikivi ketinės grotelės

Ketinės kepimo grotelės. Dydis 300 x 300 mm.Muilo akmens indai ne tik šildo, bet ir efektyviai išlaiko šaltį, todėl puikiai tinka tiekti šaltą maistą, atšaldytą šaldiklyje. Muilo akmuo yra saugi medžiaga, nes jame nėra kenksmingų medžiagų. Į maistą n..

Tulikivi maža kepimo lentynėlė

Maža kepimo lentynėlė. Produktas tinka židiniams su vertikaliomis durimis.Dydis: plotis 315 mm, gylis 300 mm...

Tulikivi mažas kepimo akmuo

Kepimo akmuo. Dydis 15x140x230 mm.Muilo akmens kepimo akmenys yra ideali platforma traškioms picoms, duonai ir bandelėms kepti. Akmenį taip pat galite pakaitinti karštą viryklėje ar orkaitėje, pakelti ant stalo ir gaminti maistą prie stalo. Akmuo ilg..

Tulikivi puodas 0,4 l

Dydis puodas 0,4l. Su dailiu mediniu pagrindu, ant kurio net karštą puodą galite pakelti tiesiai ant stalo.Puslitro puoduose kiekvienam valgančiam galima paruošti individualią porciją, kurią galima atnešti ant stalo tokią, kokia yra. Arba ruoškite ke..

Tulikivi puodas 2,5 l

Dydis puodas 2,5l. Su dailiu mediniu pagrindu, ant kurio net karštą puodą galite pakelti tiesiai ant stalo.Su muilo akmens katile net ir elektrinėje orkaitėje gaminamas maistas įgauna lėto troškinimo sukuriamą aromatą ir švelnumą, kaip ir kepimo kros..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)